Alyans Evden Eve Nakliyat

       

  Ev Taşıma çok dikkat isteyen bir iştir. Paketleme yapılacak eşyanın cinsine ve hacmine göre muhtelif ebatlarda karton variller kullanılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kristal ve cam eşyalar için mukavemeti yüksek karton variller, yatak ve şilteler için özel olarak hazırlanmış yatak kolileri, elbiseler için yatay ve askılı yüksek boy koliler, mobilya ve beyaz eşyalar için patlak (balonlu) naylon, kraft kağıdı (üç kat), tırtırlı kağıt kullanılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Cam eşyalarınız son derce temiz beyaz cam kağıtları ile sarılmaktadır.   Mermer, büyük cam ve ayna için özel tahta kafes imalatı, antika eşyalar içinde özel bir paketleme yapılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

Her ekipte mutlaka bir montör elemanı vardır. Bu montör elemanı gardolap eşya dolabı v.b. sökülmeden taşınmazları demonte ederek yerinde monteleşecektir.Her ekipte mutlaka bir montör elemanı vardır. Bu montör elemanı gardolap eşya dolabı v.b. sökülmeden taşınmazları demonte ederek yerinde monteleşecektir. Taşıma esnasında her türlü paketleme - nakliye - varış yerindeki gümrük işlemleri, eve teslimi ve evde kolilerin açılması mobilyaların yerleştirilmesi ,demonte edilen mobilyaların tekrar monte edilmeleri itinalı bir biçimde yapılmaktadır.

                 ADIM ADIM AMBALAJLAMA

MOBİLYA AMBALAJLAMA İŞLEMİ VE AMBALAJLANMIŞ MOBİLYA

     

 Kartal , Pendik , Ataşehir , Kadıköy , Maltepe , İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası , göztepe , yakacık , Gebze ve bostancı evden eve nakliyat ta öncü firma...


Avrupa Yakası Evden Eve Nakliyat Hizmetimiz

 

İzmir ,Ankara Evden Eve Nakliyat Hizmetimiz

 

Bursa Evden Eve Nakliyat Hizmetimiz

Gebze , İzmit Evden Eve Nakliyat Hizmetimiz

 


Alyans Evden eve nakliyat: İçerenköy/İstanbul TEL: 0216 574 71 81

Pendik/İstanbul TEL: 0506 68890 47

Kartal/İstanbul TEL: 0532 365 53 63

Maltepe/İstanbul TEL: 0216 574 71 81

Kadıköy/İstanbul TEL: 0532 365 53 63

Kurtköy/İstanbul TEL: 0506 68890 47